Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jégkorcsolyát szeretnék...

Jégkorcsolyát szeretnék venni. A 'Rosco' jó márka?

Figyelt kérdés

Konkrétan Rosco 'Spartan Ice Pro' jégkorcsolyára gondoltam, 10.500- Ft,a leírás amit találtam róla:


Spartan Ice Pro erős anyagú fűzős jégkorcsolya, duplán varrott, kényelmes, a bokarésznél párnázott.


Szerintetek ?


2011. dec. 12. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit saját márkásnak tűnik.


Akcióban szoktak lenni Bauer Supreme One szériás korik 15-16 ezerért a Hervis jellegű boltokban, szerintem megéri a felárat, hogy biztosra menj. Én 19-ért vettem tavaly a Supreme One05-öm, nem bántam meg.

2011. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, olasz gyártmány, és hazánkban van saját forgalmazója, így itt is és ott is megtalálod az interneten. Kisebb/olcsóbb korcsolyapályákon leginkább Rosco Spartan korikat lehet kölcsönözni, így van esély a kipróbálására is. Én úgy láttam, hogy inkább az olcsóbb árkategóriát képviselik, a minősége pedig hosszabb távon nem bírja. (Péládul az orrom előtt dobtak a kukába szétszakadt korikat, fura volt látni.) Ha egy évben csak egy párszor mész korizni, arra megfelelő lehet, de ha mondjuk legalább heti gyakorisággal végigkoriznál a szezont, akkor érdemes nagyobb márkába befektetni (akár csak 5000-el drágábban).
2011. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát Roscot már dobtunk ki mi is :/ Nem túl jó minőség. Letörik a csatja. inkább vegyél action vagy playlife ot, nézz be szaüzletbe az ÜllőiútÖTalatt van egy
2012. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!