Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ti elmennétek síelni?

Ti elmennétek síelni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy egyetemisták vagytok és nagyon sok óráról hiányoznátok ha elmennétek egy egy hetes sízésre(amit egyébként nagyon szerettek csinálni). És az órákon jobban meg tudjátok tanulni az anyagot, mintha csak otthon elolvasnátok, valamint mivel diákat nem adnak, ezért a saját órai vázlat nagyon sokat ér a tanuláshoz.

De nagyon jó lenne elmenni is, mivel ott találkozol egy rég nem látott barátnővel, aki máshol tanul, meg tudjátok milyen jó érzés síelni.


Mit tennétek elmennétek vagy nem?



2012. jan. 21. 10:51
 1/7 dirtboy ***** válasza:
te már úgyis eldöntötted hogy mit fogsz csinálni,a kérdés meg fogalmazásból látszik.
2012. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, milyen jó érzés síelni, mert annál jobban féltem a lábamat, de ha szeretném, elmennék.

A sulira mindig van egy B-megoldás, megkérsz valakit, hogy mondja el mi volt, vagy valami....

2012. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésből mi látszik, hogy hogy döntöttem? Mert én egyáltalán nem érzem úgy hogy eldöntöttem volna.
2012. jan. 21. 11:22
 4/7 dirtboy ***** válasza:

pl.hogy az órákon jobban tanulsz mint otthon elolvasva

ez már olyan infó aminek a kérdéshez semmi köze, csak próbálod úgy be állítani hogy a síelést írják többen.

lehet hogy nem volt szándékos de én nekem ez jött le belőle.

elég lett volna csak annyit kérdezni hogy:


Tegyük fel hogy egyetemisták vagytok és nagyon sok óráról hiányoznátok ha elmennétek egy egy hetes sízésre amit szerettek és ráadásul ott találkoznátok egy rég nem látott barátnővel.

Mit tennétek elmennétek vagy nem?


ennyi elég lenne,a többi infó szükségtelen.

inkább olyan infó kéne hogy mégis hogy állsz,megengedetted e magadnak hogy kihagyd.

haver pl.éjfélekig tanul,nem megy el még 2órára sem szórakozni mert muszáj tanulnia ha nem akar megbukni de nem minden szak egyforma.

ha már így parázol a hiányzástól maradj otthon mert aztán ha elmész csak a tanulásra fogsz gondolni ami elrontja az egészet.

személy szerint lehet hogy elmennék,nem tudom biztosan,a jegyeimtől,a tananyagtól,a tanároktól függne hogy megengedhetem e magamnak.

2012. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jan. 21. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék! :D
2012. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 logs válasza:
ilyen esetben egyszerű: dobj fel egy érmét, döntsd el előre, hogy melyik fele mit jelent, és önkéntelenül kívánni fogod, hogy melyik felére essen, ergó azt akarod, és meg se kell nézni, hogy mire esett
2012. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!