Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni síelni?

Figyelt kérdés
Még soha nem síeltem de szeretnék. Mivel a sí oktatás ára elég húzós így az a kérdés hogy elég-e ha veszek 1 órát? Az alatt meg lehet tanulni az alapokat? Eplényben tudtok ajánlani jó síoktatót? Először ott szeretnék megtanulni aztán majd külföldön síelni

2011. dec. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magamtól tanultam meg, nem oktatott senki, a netről néztem dolgokat, hogy hogy is kell, meg ilyesmi. Itthon a kertben síelgettem, esegettem, először én is Eplényben voltam igazi pályán.

1 óra alatt az alapokat talán el tudja mondani az oktató, persze attól is függ a dolog, hogy mennyire fog menni neked, de én 4-5 óraát minimum javaslok, annyi idő alatt még ha ügyetlen is vagy(csak nem:)), simán le tudsz jönni egy kék pályán!

2011. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én oktatóval tanultam meg. AZ első óra után már simán letudtam jönni piros pályán is. Az a legfontosabb, hogy ne csoportba, hanem egyénileg kérd az oktatást, úgy sokkal gyorsabb. Nem olcsó dolog, de ha egyszer rááldozol 3 nap oktatás akkor már lehet, hogy a carving alapot is el tudod sajátítani. :)

Sok sikert hozzá!!

17/L

2011. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csoporttal tanultam meg.3 nap oktatás után már esés nélkül le tudtam menni a piros pályán.:)
2012. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!