Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek mi a jobb a...

Szerintetek mi a jobb a snowboardozás vagy a síelés és miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Síelés, mert jobban kíméli a térdeimet, kényelmesebb természetesebb mozgás, szabadon mozgó végtagok...
2012. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez viszonylagos, attól függ kitől kérdezed, de szerintem is a síelés
2012. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem snowboard.

Bár én azért vagyok mellette, mert egyszer eltörtem sível a lábam. Bár az még nagyon az elején volt, amikor még béna voltam. De akkor is onnantól nem akartam síelni többet. Na meg igazság szerint stílusomhoz is jobban illik a board, a baráti köröm is olyan hogy a 80%uk boardos.

2012. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válaszom: nem jön be a stílus. Ahogyan a gördeszkát sem szeretem, inkább a görkori, kori és a síelés. Boardban nem érezném magam elég szabadnak magam szerintem.
2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qaí ***** válasza:
kinek ez kinek az össze se lehet hasonlítani a kettőt sztem (nekem is a sí jön be inkább)
2012. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én sokáig síeltem, de utána átálltam snowboardra, és ..ÚRISTEN. nagyon-nagyon tetszik:D Jobb mint a sielés, nem tudom megmondani, hogy miért, de sokkal jobb, jobban érzem magam:D
2012. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha több infót akarsz, akkor itt írok róla:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__26..

2012. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!