Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardnál a "step in"...

Snowboardnál a "step in" kötés ugyanaz, mint a "gyorsbelépős"?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat hogy gyorsbelépős még nem hallottam, de nagyon valószínű hogy a step in-re használják néhányan, mert abba tudod gyorsan rögzíteni magad.
2012. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eladó cuccok közt böngészve láttam egy hirdetéses oldalon, hogy sok kötést úgy hirdetnek, hogy "gyorsbelépős".
2012. márc. 7. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A step-in az olyan puha (szal nem alpini) kötés,ami a cipőhöz fém pántokkal kapcsolódik,nem ilyen pántokkal.Szal ilyen:

[link] csak rálépsz és kész,de használhatatlan,ha befagy.

A gyorsbelépős az ugyan olyan,mint a hagyományos,csak van egy csat a hátulján,amit ha lehajtasz,akk le tud nyitni a hátulját,és nem kell kicsatolnod a pántokat.A Flow volt az első ilyen kötés,ők máig csak ilyet gyártanak,de már nagyon átvette az Apo,és sok márka,köztük a K2,az SP/Völkl és az F2-FTWO is gyárt ilyeneket.Szal ilyen:

[link]

2012. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindjárt előrébb vagyok.
2012. márc. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!