Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 13 évesen érdemes még elkezden...

13 évesen érdemes még elkezdeni jégkorongozni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még sosem jégkorongoztam jégen (amikor láttam, rögtön megtetszett, azóta követem is), csak floorballoztam, de voltam olyan jó, mint egyes jégkorongozó gyerekek az ellenfelek között (szerintem, és mások szerint is általánosságban megvan a tehetségem a sportokhoz, és át is látom a helyzeteket). Viszont sok helyen látom, hogy ezt már régebben el kellett volna kezdeni. Van még esélyem, hogy valamilyen szinten játszhassak is késöbb, ha most elkezdném (nem feltétlen NHL-be vágyok..)? Például feltételezem, hogy a komoly kapusok nem 5 évesen kezdtek védeni (már pedig én szívesen lennék a kapuban). Esetleg tudtok valami helyet ajánlani Pesten, ha a válasz igen?

2012. aug. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze el lehet, de előbb megkell tanulni nagyon jól korcsolyázni. Ez alap a csapatba kerüléshez. Gondolom a klubboknak van korcsolya oktatása vagy előkészítő, oda kell jelentkezni előbb aztán pedig bekerülhetsz csapatba is. Nézz körül a csapatok oldalain (pl. Újpest). [link] (Viszont készülj fel, hogy Magyarországon sajnos a jeges sportok egy vagyonba kerülnek.)
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Yingtáó válasza:
Persze jelentekezz egy helyi amatőr csapatba, vannak amatőr bajnokságok is :)
2012. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom :-/ én 4 évesen kezdtem nagyon nem alyánlom 13 évesen (ha kapus akarsz lenni) de ha kondibavagy tudsz korizni akkor hajrá :D
2012. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem legjobb esetben is csak amatőrként játszhatnál ,viszont szerintem az is nagy élmény szóval ,mindenképp megéri elkezdeni.
2013. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!