Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hova menjek snowboardozni?

Hova menjek snowboardozni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy legyen snowpark, nem kell, hogy sok elem legyen benne, csak a freestyle snowboard alapjait szeretném megtanulni.Lehetőleg olcsó legyen a bérlet, és minél közelebb legyen Magyarországhoz.

2012. nov. 30. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a kölcsönzőben mondjam, hogy ilyen korláton csúszkálós meg ugrálós deszkát adjanak vagy egy kezdőnek jó egy sima board is?
2012. nov. 30. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Közel legyen Magyarországhoz? Mátraszentistván?

[link]

A SaintPista Funark vár téged!

2012. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh köszi!!Bevallom Magyarországon nem is nézelődtem, mert nem nagyon gondoltam, hogy itt is van.
2012. dec. 1. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokan nem is gondolják, és nem is akarják elhinni, hogy az osztrák pályákkal (minőségben) simán versenyben vannak a hazaiak. Én eddig csak Eplényben voltam itthon, és egyszer Auszrtiában, el kell mondjam, csak a méretekben fedeztem fel különbséget. Idén olyan fejlesztések voltak itthon, hogy el sem hiszem! Már 44 hóágyúja van Síarénának, a víztározóba pedig tartálykocsikkal hordják a vizet eső híján. 3 csákányos, 4 tanuló lift, és az ország egyetlen négyüléses felfonója itt van.

Csak azért ajánlottam Mátraszentistvánt, mert a kezdőknek jobb, és a Fun park sem olyan durva. Az eplényiek az idén földből csináltak Big Airt. :D

Én már nagyon várom hogy gyártsák a havat, jövő héten vagy utána valószínűleg el is kezdik. :)

2012. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!