Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Másodjára fogok snowboardozni...

Másodjára fogok snowboardozni és szeretnék megtanulni egy két egyszerűbb trükköt ha valaki tud az írjon már párat vagy esetleg leírást? Videót is linkelhet 15/f

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 12:28
 1/8 anonim válasza:
Másodjára...akkor levelezni már tudsz előre hátra gondolom...meg megy a szlalomozás is? Ezen felül szeretnél trükköket?
2011. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen mind a kettő megy és van haverom aki már 6. éve fog snowboardozni és ő mondta h mostmár nyugottan elkezdhetek trükköket tanulni!
2011. nov. 19. 13:03
 3/8 anonim válasza:

hát megpróbálhatod a fifty-fiftyt amikor egyszerűen végigcsúszol a boxon aztán jöhetnek a nehezebb trükkök pl. opposit, grab(amikor ugratás közben megfogod a pl. a deszkád közepét)

de youtube-on van rengeteg video beirod h easy snowboard trocks és kiválasztod azt ameiket a neked legmegfelelőbbet :)

2011. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Inkább tanulj meg norm.lisan boardozni,addig ne csinálj trükköket.Tudod te milyen sar az,amikor nem tudsz normálisan síelni mer a gechi boardosok,akik még semmit nem tudnak,szétcseszik a pályát,meg fellöknek,stb........még fékzni sem tudnak (te sem),nemh megállni.Egyébkénte sztem még a haverod sem tud boardozni ha ilyeneket ajánl.De tegyük fel,h olyan szinten tudsz boardozni,h nem kúrod széjjel a pályátnem ütsz el senkit,meg is tudsz állni,be tudod venni a kanyarokat és olyan sebességgel mész,amilyennel akarsz,nem pedig olyannal,amilyennel tudsz/visz a pálya.Ezeket gondolom első alkalommal máris megtanultad,ugyh ezzel nem lesz gond (ugye?).De még akkor sem vagy elég gyakorlott,nincs tapasztalatod,nem vagy rutinos,így könnyen hibázhatsz.Sztem ezzel az alkalommal még gyakorolj,aztán ha tényleg olyan jól'megy,mint ahogy fent leírtam,majd akk csinálhatsz trükköket.
2011. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-ra nem kéne szerintem trükköket tanulni :S

Olyan 6-10 boardozás után már talán. Síelésnél is ígyvan, de ott is úgy kezdődik, hogy 1-2 huplin ugrat az ember.

2011. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10:15 akkor állok meg amikor akarak és ha nem ismesz akkor talán nem kéne látatlanba beszélni meg szidni a másikat mert és speciel tudok fékezni is és meg is tudok állni amikor csak akarok és csak h tudd a 2.ra az azt jelenti h már snowboardoztam 2hetet egyfolytában minden nap és nem magamtól tanultam hanem snowboard suliban ausztriában !
2011. dec. 23. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Most ezt mondod,és?Az osztrák oktatók szociopaták,ez köztudott.Olyan meg nincs,h 14 napon át egyfojtában boardozol,legalábbis biztos nem a napi 10-16 órás időintervallumban.Olyan kimerült lennél már a 3. napon,h akk inkább csak az ernyább pájákon csúszkálj,nem érdemes komolyabbakra menni.Mondhatsz bármit,ez így van.Elfáradsz.Minden 3. nap nem szabad keményen tolni.Szal 14-4 nap az már csak 10.Plusz még kéne adni 1-1 board nélküli pihenőnapot,akk 10-2 az már 8.Ne mondom,h így csináltad,de akk is csak ennyi napot tudsz a fejlődéssel tölteni,ez mindenkivel így van.Van 1 haverom,3 éves kora óta boardozik,most 24 éves,Európai 5. crossban (SBX)(amatőr kupa,szal nem ebből él,de elég jó),és bizony még ő se tud akkor megállni,amikor akar.Első alkalom után ne áltasd magad,nem tudsz te annyit.Lehetlen.Pl. mivan akkor ha jeges a pálya és hiába élezed senem fordul,se nem lassul?Ha (tegyük fel,h tudsz,bár ez nem valószínű) éppen levelezel,éppen nem ott van a súlypontod,amerre hirtelen ki akarsz kerülnivalakit,és te nekimész,mert naiv és tapasztalatlan vagy?Valszeg még te is elhiszed,h tudsz boardozni,de ez nem így van.És most ez nem sértés,lehetsz akármilyen jó,technikás,de a tapasztalat,rutin,gyakorlottság tehetségtől függetlenül csa idővel jön.Először fejlődj,aztán trükközz.
2011. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne fel háborodni mert a 4 esnek teljesen igaza van
2013. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!