Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Dechatlon-os Wed'ze overálról...

Dechatlon-os Wed'ze overálról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendeltem a 16 hónapos kislányomank egy ilyen overált, de elég vékonynak tűnik, kb. mint egy kötött pulcsi, és nem tudom, hogy azért vékony, mert nem túl meleg, vagy vékony, de olyan bélés van benne, amitől amúgy meleg? Segítsetek, mennyire kell aláöltöztetni a gyerkőcöt?
2012. dec. 11. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A külseje valamilyen membrános anyag-e? Mennyi volt? (Esetlen link, hogy milyen pontosan)

Nekem is van egy overálom, ami sima textil/műszál. Nem szélálló és át is ázik könnyen, de csak itthon használom ahol rögtön be tudok menni a házba melegre.

2012. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A külseje nagyon jó, ma voltunk kint benne, nem ázott át. Eléggé aláöltöztettem, de nem izzadt meg, bár nem is mozgott, szánkóban ücsörgött. Küldök linket.


[link]

2012. dec. 12. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Így utánanézve tényleg jó minőség.
2012. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!