Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények erről a vitaminról?...

Vélemények erről a vitaminról? Mire is jó ez pontosan?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 4. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy szakértő, de akkor már inkább ő :


[link]


megnéztem pár összetevőt ebben sokkal több van belőle, mint amit te linkeltél és nem kell van, csak max kettő egy nap, így ez tovább elég mint a másik, és jó is hidd el én is ezt szedem .

2012. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

látszik, hogy fáradok, nem erre a vitaminra gondoltam, mint amit linkeltél, bocsi :D

hát így, .... majd jönnek a nagyok és hátha megmondják azok. még egyszer bocsi :)

2012. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt találtam és van csajoknak is :D hát nem tudom:D:D:D


[link]

2012. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mire jó egy multivitamin? Mindenre. Részt vesznek a vitaminok az anyagcserében, kiküszöbölik a szabadgyökök negatív hatását, szinte az összes élettani folyamatban részt vesznek, vitaminok nélkül nem tudsz megfelelően regenerálódni sem.


De amit linkeltél az piskóta, kevés a hatóanyagok mennyisége, kb egy tengeri malacnak elég lehet.:)

Inkább vegyél mega daily one-t vagy ha Biotech-ben gondolkozol, akkor Vitabolic-ot.

2012. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na Montez legalább te is félre nézted :D

Ez nem sima multivitamin, hanem valami férfi szexuális teljesítőképesség fokozó, legalábbis a shop.builder-en azt írják :) Meg ott van rajta a 18 -as karika , én is benéztem, és van nőknek is ilyen ....ez amolyan "állóképességet" fokozó tabletta :D


A shopBuilderen egy vélemény van, hogy még nem tapasztalt előnyös változást.

2012. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, oks, de vitaminnak tényleg nem elég.:)
2012. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

végre végre végre, van amit jobban tudtam Montez-nél :D:D:D:D


bocs, az offért, de én többet nem tudok erről , hátha találsz még valamit neten :D

2012. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos több dolgot is jobban tudsz nálam.:)

Szóval ez tényleg elősegítheti a férfiak "állóképességét" az arginintartalma miatt és a ginzeng miatt is. Az arginin tágítja az ereket, fokozza a vérellátást.

2012. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a rudakhoz jobban értek mint te tény :D de ehhez a témához nem nagyon tudok hozzászólni, sajnos még csak ki sem tudom próbálni, hogy használ e, de a női változatát esetleg tesztelhetem. Viszont nálam a virágpor volt az , amit abba kellett hagynom, mert én attól megvesztem ilyen téren :))) azért jóból is megárt a sok !
2012. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Virágpor? Jó tudni..:)
2012. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!