Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Miért csúszik jobban? (snowboard)

Miért csúszik jobban? (snowboard)

Figyelt kérdés

A deszkám szezon elött lett élezve, waxolva (nincs csúnyább sérülés az alján meg semmi), 2 hetet mentem vele, és nemrég kipróbáltam ismeörsöm deszkáját,azzal is kb 2 hetet mentek élezés után és lényegesen gyorsabb...

Nem értem hogy miért, alapjáraton könnyebb a deszka az enyémhez képest (nekem ezért könnyebb is volt azzal menni).

Lehet hogy ez csak élezés kérdése?

Mert miután kipróbáltam, utána már az enyém bosszantóan lassú, tapadós vontatott volt. (Pedig komolyabb minőségű deszka mint a másik)


2013. ápr. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanott waxolták? Mert akkor fura. Ha meg nem, akkor lehet hogy bénán csinálták, vagy rossz waxot használtak.
2013. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy vettem szezon elején, hogy meg volt csinálva... Nem tudom hogy mikor van jól waxolva..
2013. ápr. 1. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

AZ alapwax hamar lekopik, és síelek, és egy nap után kéne waxolni már a léceket, nem két hét után. Akkor úgy nézne ki mint valami száraz fakéreg.

Hirtelen csak ezt találtam, ha így néz ki a felülete, akkor régen rossz: [link]

Én vettem egy 1200 Ft-os Tescos vasalót meg waxot, azzal waolom otthon, 10 perc az egész.

2013. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy ez lesz a gond, köszönöm!

Ilyen waxot hol lehet venni rá?

2013. ápr. 2. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Netről olcsóbb rendelni, de síszaküzletekben is kapható és az Intersportban is szokott lenni.
2013. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!