Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardozni szeretnék...

Snowboardozni szeretnék elkezdeni tanulni, mennyire akadályoz benne hogy kicsit hajlamos a térdem térdkalácsficamra és már egy külsőporcomat is kivették? (16F)

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd, jobb ha tudsz járni még sokáig, mint hogy csúszol kettőt és kitöröd a térded.

Beszélj valami dokival egyébként, hogy mi a véleménye, de szerintem felejtős. Elég megterhelő dolog, főleg amíg megtanulsz.

2013. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( csak sajnos sportot kell hogy váltsak mert már elég sokszor volt ficamom , illetve sérült meg a térdem, és nem tudom milyen sportok lennének jók nekem!
2013. máj. 6. 11:08
 3/7 sameths válasza:
Ússz.
2013. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretek úszni:/
2013. máj. 14. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Biciklizz - de ne hegyibicikli legyen ;), hanem túrázz bicajjal.

Evezés, kajakozás.

Nordic walking.

A sífutás is jó lehet, de kérdezd meg a dokit és a gyógytornászt.

2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan snowboardozz, csak nagyon figyelj majd oda a lábadra, de szerintem mindenképp ki kell próbálni,lehet, hogy nem is lesz vele gond!:)
2013. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!