Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Télen mit érdemes sportolni?

Télen mit érdemes sportolni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korcsolya, szánkó, sí, úszás(uszodába), futni is lehet de csak okosan, de ami a legjobb az a távolba nézés:)
2009. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, fedettpályás távolbanézés:)
2009. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biza :)
2009. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a jégkorcsolyát és a síelést javasolnám. A síelés persze anyagiaktól is függ, én szerencsére évente háromszor el tudok menni, de az nagyon megmozgat! Alapos bemelegítés minden reggel a hegytetőn, aztán csúszás kifulladásig:) Ha van rá lehetőség, mélyhósízéssel például jól meg lehet erősíteni a combot. Koripálya meg majdnem mindenhol van, az is kiváló, ha nem csak úgy lassan csúszkálgat valaki. Én a természetes jeget szeretem legjobban holtágakon, mert ott nincsenek turnusok, elmegyünk ebéd után, srácok hokiznak, csajok csúszkálnak, viszünk teát, forraltbort, aztán sötétedésig nyomjuk. Persze előtte egy biztos, jól észrevehető helyen léket vágunk, hogy lássuk a jég vastagságát, és ha lehet kerüljük a nádasabb részeket, ahol nagyobb a szakadás esélye.
2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sífutás szuper sport.
2009. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Bár gondolom téli sportokra gondolsz leginkább, de azért a falmászást beírom, a kialakulása amúgy is kapcsolatba van a hidegebb évszakkal...
2009. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII minden formája
2009. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze hogy a korcsolya:)
2009. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A legjobb a 200 női mell...
2009. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
A szobában is lehet dvd-én tornázni télen én is eszt csinálom és hasznos
2010. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!