Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes sportolni majd'...

Mit érdemes sportolni majd' 40 évesen?

Figyelt kérdés
38 vagyok még, nem 40, de érdekelne, hogy mivel tudnék állóképességet növelni, egészségemért tenni, egy kicsit alakot is formálni? Másik meg az, hogy szimpatizálok az önvédelmi vagy küzdősportokkal is, de sosem űztem ilyet. Nagyon idióta dolog ilyen korosztályosan belekezdeni? Persze nem tudom mibe, csak tapogatózom. Egyenlőre futok.
2011. márc. 6. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit elkezdhetsz, ami tetszik.

Ha önvédelem: defendo, krav maga

Ha küzdősport: muay thai, boksz, judo, bjj

Ha szeretnél jobban kinézni: testépítés és/vagy kettlebell.

Szerintem.

2011. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan elkezdhetsz kondizni , ott van vin diesel is 43 éves és milyen jól néz ki a csávó vagy jason statham 38 éves ő is
2011. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aikido életkortól függetlenül űzhető.

Mozgásnak, izületek karbantartására jó, a harci értékét mindenki döntse el.

2011. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit. Én 40 éves koromban kezdetem el a futást, és ma már egy maratont is könnyedén megcsinálok, meg futok több 10 km-eket a hegyekben. Most 50 vagyok, és innen visszatekintve is úgy látom, hogy a te korod nem akadály önmagában semmiben. Sőt még az enyém se. Persze ha a koron túl van túlsúly, izületi probléma stb., akkor már megfontolandó lenne.
2011. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első nagy fellángolásomat 5 évvel ezelőtt kezdtem. Ez annyit tesz, hogy heti 3x-4x egy-egy bő fél, néha egész óra futás. 5 év alatt párszor volt néhány heti vagy pár havi leállásom, de mindig újra kezdtem. Csak mostanában azon gondolkodom, hogy elég-e önmagában a futás?
2011. márc. 7. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!