Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek nagyon ciki ha...

Szerintetek nagyon ciki ha egy kezdő koris, sokat esik-kel a jégen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, amíg nem esel be valaki elé. Próbálj a szélén csúszkálni, hogy ki tudjanak kerülni.
2013. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha kezdő mért lenne ciki? Komolyan a mai életben minden ciki? Bár ez a esik-kel ...
2013. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)...szóval, már voltam egy párszor jégen, minden alkalommal úgy megyek rá, mint aki még sose korizott. Pedig régen nagyon jól ment, most meg szinte "összefosom" magam, hogy úú ha elesek, milyen ciki. Tudom nem kéne vele foglalkoznom, csak érdekel más mit gondol erről.
2013. okt. 4. 17:41
 4/10 anonim válasza:
Eggyaltalan nem ciki!!mar lenne!!!!szerinted a profik h kezdték??semmi baj nincs vele.majd belerazodsz!!
2013. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki sem született jégtáncosként...
2013. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 talizdata válasza:
Szia. Én egy kezdő koris vagyok. Miért lenne ciki, hogy esel. Én is van, hogy elesek. És lehet, hogy ciki de vettem fel védőcuccot amit a görkorimhoz vettem. Térdvédő, könyökvédő és nem nevettek ki. Meg, ha kinevettek volna akkor se érdekelt volna. Az számít, hogy én jól éreztem magam. És igen a profik se profin kezdték. :-)
2013. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az nem, de a helyesírásod igen. :S :)

Amúgy gyakorolj sokat! Még a profik is elesnek.

2013. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem
2013. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kiskoromban haverokkal állandóan az egyik mûjégpálya mellett dekkoltunk és azokon röhögtünk akik elestek... Ettôl függetlenül én nem érezném cikinek ha bukdácsolnék a jégen, mivel nem tudok korizni, és nem érdekel, hogy egy-két paraszt kiröhög-e..)
2013. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 trex21 válasza:
az nem ciki ha el esel hanem az hogy ilyen hülye kérdést teszel fel
2013. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!