Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mire kell figyelni snowboard...

Mire kell figyelni snowboard vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Viszonylag kezdő vagyok, eddig mindig bérelt cuccal csináltam. Mi alapján kell megválasztani a deszkát és a kötés ha venni szeretnék. Hol lehet normális áron jó minőségű használt deszkát venni kötéssel együtt? Milyen méretű kell, mire kell figyelni? Nem vagyok nagyon eleresztve, de jó lenne olyat venni ami xar. Minden normális segítséget szívesen fogadnék a témában.

2013. febr. 13. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A deszka az ne legyen magasabb az álladnál (ha kezdővagy, ha már profibb akkor áll tól orrig), szóval áll és nyakad között legyen. Szerintem a kötéssel csak arra kell figyelni, hogy passzoljon a deszkára.

Kezdőknek freestyle deszka kell. a kötések kifelé nézzeek, + 15 - 15 fokban, de ezt aki beállítja tudja.

Használtan nem tudom, hol lehet venni ókat, talán rokonsport.

2013. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!