Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan korcsolyapálya, ahol nem csak körbe-körbe szabad menni?

Figyelt kérdés

Azt nem találom valami szórakoztatónak, hogy folyamatosan ugyanabba az irányba körözzek, meg a korcsolyatudásom meg is haladja ezt a szintet. Szóval valami olyan koripályát szeretnék találni, ahol pl. szabad mindkét irányba haladni, fogócskázni, koszorúzni, stb.

Hol van ilyen koripálya a fővárosban?

(Tudtommal volt régebben a Műjégnek is egy dühöngő nevű, lekerített része erre a célra, az megvan még? Ha nem, akkor hová menjünk, mit javasoltok?)


Csoportosan mennénk, 8-10 fő, ha esetleg számít. Olyan pálya is jó, amelyiknek egy részét ki lehet bérelni.



2013. nov. 29. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég balesetveszélyes tud lenni. Viszont, ha nincsenek sokan én is megcsinálom , hogy másik irányba megyek. Szerintem akkor bárhol lehet. Nem tudok olyat, hogy lenne ilyen. A műjég meg elég nagy, szerintem ott észre sem veszik.
2013. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát mindkét irányban közlekedésről sajnos nem tudok, de ha ez segít valamennyit, engem még sose küldtek le egyik pályáról sem pl koszorúzásért, meg egyszerűbb lépésekért, volt hogy odajött a biztonságis srác és megkérdezte mióta tanulok, stb mert tetszett nekik... szóval szerintem többségében sehol nem lehet baj egy kis gyakorolgatásból ha nem a legnagyobb tömegben koriztok + figyelni kell nyilván nagyon mindenkire. Én saját hibámból sose löktem még fel senkit, pedig szoktam figurázgatni, ellentétben néhány túlbuzgó száguldozóval akik lehet csak "körbe-körbe" mennek de azt olyan sebességgel meg kanyarokkal hogy az ember fél rájuk nézni :D Egyébként káposztásmegyeri jégcsarnokban voltam eddig, + aréna plázánál és az eiffel térnél a szabadtérin többször. Meg tavaly egyszer a műjégen. Baj még sehol nem volt belőle.
2013. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt elfelejtettem hogy tudtommal a fogócskázást nem nagyon szeretik és azért esetleg tényleg szólhatnak de én nem szoktam fogózni szóval nem tudok személyes tapasztalattal szolgálni, csak hogy gyakorlásból, figurázásból nem volt még baj.
2013. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A műjégen szóltak már ránk koszorúzásért, pedig nem zavartunk vele másokat. De azért köszi az eddigi válaszokat. További ötlet esetleg valakinek?
2013. dec. 3. 09:01
 6/8 anonim válasza:
Az úgy elég kemény, azért vicces hogy a hely korcsolyázásra való de konkrétan tök alap dolgot nem engednek rajt megcsinálni. Azért nem egy hátraszaltót vágtatok oda, ilyennel még sosem találkoztam hogy egy koripályán tilos koszorúzni. Bocsi hogy nem járulok hozzá semmi további tippel, sajnos nincs más ötletem mint amiket leírtam (az előző vagyok) csak muszáj volt erre reagálnom, szerintem ez elég gáz. Legalább kis dobozban heringek típusú tömeg volt amikor beszóltak? :_D Mert akkor még csak-csak, de normál embermennyiséggel a pályán, ehh, az úgy tényleg durva lenne. Nem akarok megsérteni senkit de a műjég nekem kicsit ilyen sznobok gyülekezetének tűnik legalábbis az ott dolgozókat illetően, csak egyszer voltam de a légkör sajnos minden volt csak nem szimpatikus. Vannak helyek ahol egyszerűen gázos ahogy viszonyulnak a látogatókhoz. Kisebb pályákra érdemes menni sztem mindenképp... Az még olcsóbb is :D
2013. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a hármas által leírt "túlbuzgó száguldozó" vagyok, mégsem szóltak még rám... Nem tudok korizni és amikor utolér a szerencsétlenség, esek-bukok. Pesterzsébeti jégcsarnokban voltatok már? Kicsi, de takaros. :D
2013. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A pesterzsébetiben nem voltunk még, de a honlapját néztem. Egyetlen gond van vele, de az nagy: csak hétvégén van közönségkorizás, mi viszont csak hétköznap érünk rá. :/


Lőrincen nyílt most egy ilyen szezonális koripálya, az Üllői út mellett, a városházánál, de még nem volt időm benézni. Volt már valaki ott? Milyen?

2013. dec. 6. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!