Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelni v snowboardozni könnyeb...

Tothrichard1 kérdése:

Síelni v snowboardozni könnyebb megtanulni?

Figyelt kérdés
Eddig csak a szánkóztam úgyhogy nincs tapasztalatom de kipróbálnám valamelyiket.

2013. nov. 30. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem síelni, könnyebb amatőrködni síelőként az elején (tapasztalat), és sok snowboardos szerint jobb megtanulni előtte síelni. Viszont akik az elejétől kezdve csak és kizárólag snowboarddal nyomták, azok azt mondták nekem, hogy könnyen bele lehet rázódni, és utána jól meg lehet szokni. Viszont az elején többet kell szüttyögni (a kezdők azok kb hetekig csak faleveleztek), vagy bevállalsz egy-két csúszást, kisebb esést.
2013. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
snowboardozni konnyebb megtanulni, de ha mar tudsz valamennyire, nehezebb tokeletesiteni a technikat. Sielesnel pont forditva - ott az alapok a nehezebbek.
2013. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!