Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolyát lehet "sütni" házilag?

Korcsolyát lehet "sütni" házilag?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy GRAF hokikorcsolyát. Olvastam neten, hogy megfelelő óvatossággal házilag is lábra lehet formálni.

[link]

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2013. dec. 4. 23:37
 1/2 anonim válasza:
Nem minden korival lehet ezt megcsinálni. Ha még nem csináltál ilyet akkor kérj meg egy szakértőt, de ha nem akarod sütni akkor ha meleg vizes zoknival veszed fel, jó szorosan bekötöd, és 2-3 órát járkálsz benne úgy is a lábadra alakul egész jól. Ez kicsit hosszabb de nem annyira kockázatos.
2013. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én jégkorongozom és volt egy Nike korcsolyám amit így kellett lábra formálni...fél órára bedobtuk a sütőbe, rajtam volt egy darabig és kész. Ezt azonban meg kell kérdezni vagy esetleg rá van e írva adobozra hogy így lehet e.
2013. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!