Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek melyik a vagányabb...

Szerintetek melyik a vagányabb; síelni vagy snowboardozni?

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kíváncsi, hogy külső szemlélőként melyik tetszik jobban. Tehát vonatkoztassatok el attól, hogy melyik mennyire nehéz, stb...Csak arra koncentráljatok, hogy megjelenésben melyik látványosabb.
2009. nov. 25. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
snowboard szerintem egyértelműen
2009. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is egyertelmu,h snowboard,ez nem is kerdes oO
2009. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
+1 szavazat a snowboardra.
2009. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
síelés.
2009. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő jó, de attól még hogy havon megy tökmás. sílécekkel is lehet trükközni, sőt még látványosabban is mint boardal. De ha még sose voltál havon ne az alapján dönts hogy melyik a vagányabb szerintem, mert a vagányoknak csak két dolog jár, a szájuk meg a gipsz a kórházban :/
2009. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szerintem ezt nem igazán lehet eldönteni, itt az egyénről van szó, mennyire profi(vagány) a szeren.


De ha mindenképpen dönteni kéne annak ellenére hogy én snowboardozok már elég régóta, egy profi freestyle-os síelő sokkal vagányabbnak tűnik nekem mint egy profi snowboardos...talán mert felnézek rá hogy úúú én ezt biztos nem tudnám megcsinálni.

2009. nov. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
84%
snowboard.
2009. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pusztán közvélemény kutatás volt, nem döntésképtelenség miatt érdekelt :) Jómagam már pár éve snowboardozok és én is erre szavaznék.
2009. nov. 26. 18:20
 9/15 anonim válasza:
6%
a shnoboard vagányab de sielni fele anyi idö alat meg lehet tanulni. és a shnoboard kétszer olyan veszélyes.de a shno board sokal vagányab.má azé is me a board alján vagyán rajzok vanak(általában)
2009. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

vagányságról. Az vagány hogy a hófélcsőnél ücsörögtök, és beszélgettek, néha néha lecsúsztok?

Vagy az vagány hogy felületes tudással felmentek a fekete pályára, hogy ledöcögjetek rajta? hogy keresztbe álló boarddal lecsússzanjatok? Az előbbi nagyképűség az utóbbi felelőtlenség.

10ből 6 síelőnek a PÁLYÁHOZ megfelelő a tudása... ugyanez boardból 10ből 2. A profikkal élvezet menni a fekete pályán (is, és bohóckodni a libalegelőn), nekem is van olyan ismerősöm, de a kezdők, azok csak nyűg. Én sem viszek első éves síelőket fel fekete pályára. akkor meg kitör a frász hogy a fekete pályára egy piros vezet, és MÁR OTT IS SZENVED a boardos de azért felszáll a felvonóra.

És ez nemzetiségtől független... A profi boardosok pedig kitűnnek a tömegből... ahogy a profi síelők.

És ha mindenki a tudásához megfelelő pályát választana akkor nem lennének kéz, láb törések. Csak hát a csordaszellem, és a nagyképűség.) És azt vallom, hogy NEM SÍELÉS ha valaki golyóban vagy hóekében lemegy a pályán. Ugyanez érvényes a snowboardosokra is!

(15 éve síelek, éves szinten)

2009. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!