Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen Bauer (hoki) korit...

Milyen Bauer (hoki) korit ajánlotok hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Oxelo típusú korim, amit annak idején még kb. 12 ezer Ft-ért vettem a Decathlonban. Kezdő fitness kori. A problémám vele az, hogy elég béna anyagból van az éle és nagyon hamar kikopik, plusz, ahogy érzem, nem nyújt olyan nagy fokú szabadságot, mint egy hoki korcsolya. Szeretnék venni egy Bauert (max. 20-40 ezret szánnék rá maximum), ami legalább egy 5 évig megállja a helyét, kényelmes és nagyon jó anyagból készült az éle. Nemrég voltam az Intersportban, felpróbáltam néhányat. Bár a lábam 45 és 46 között van, végül az amcsi méret szerinti 13-as lett jó, ami az ott segítő csóka elmondása szerint EU méretben 47-et jelent. A kisebb méreteknél az volt a gond, hogy az elülső, keményített műanyagbetét mindkét oldalról nyomta a lábfejemet. Ez a nyomás pedig bizonyára erősödik is, mikor az ember erőt közöl a korcsolyával (mert éppen gyorsít, manőverez stb.). Hobbi koris vagyok és nem is tervezem, hogy veszek hokis felszerelést (vagy játszanék csapatban), de mindenképp szeretnék egy normális, strapabíró korit, amivel lehet olyan dinamikus manővereket csinálni, mint amilyeneket a hokisok is csinálnak. Márka szerint lehetőleg Bauert, mert arról hallottam a legjobbakat. Mit ajánlanátok?


26 éves vagyok, magasságom 196 cm, testsúly 100 kg. Utóbbi hamarosan le fog menni 85-90-re. :P


Köszi!!



2014. jan. 14. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!