Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelés Ausztria, Szlovákia?

Síelés Ausztria, Szlovákia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

El szeretnénk menni barátokkal síelni február elején.Ausztria, Lengyelország, Szlovákia lehetne képben, többet nem szeretnénk utazni.Esetleg tudtok ajánlani valamilyen formában szállást?Legyen az apartman, hotel akármi.

Még egy dolog: Most mennénk először egyénileg.Aki így jár beavathatna hogy működik.Gondolok itt szállás, bérlet stb intézésére.

Előre is Köszönöm!



2014. jan. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Magyarország melyik részéről indultok? Milyen a sítudásotok? Van e saját autótok, vagy tömegközlekedtek?


Én ezeket szoktam figyelembe venni. Ha nincs saját autó, akkor preferálom a pályaszállást, vagy olyan szállást ahonnét gyakran jár a síbusz. Fontos, hogy ha pályaszállás mellett döntötök nézzétek meg, hogy a házat milyen színű sípályáról lehet megközelíteni, illetve reggel eljutni a felvonókhoz. Ha csak piros vagy fekete pályáról, és van kezdő a társaságban, akkor az nem jó szállás, miatta.


Ha tömeg közlekedtek fontos, hogy meg lehet e könnyen közelíteni a sípályát?


Milyen típusú szállást szertetnétek? Szlovákiában ha van autótok, akkor én biztos egy erdei faházat bérelnék. Viszont itt hátrány, hogy legalább egy valaki a csapatból nem ihat meg a nap végén egy forraltbort sem a pálya aljában.


Tehát először is kinéznék 3-4 sípályát amik szimpatikusak, ahol mindenki tud a tudásának megfelelő pályát találni. Megnézném, hogy, hogy lehet megközelíteni. Utána végignézném a szállás környékén azokat a szállásokat amik megfelelőek e. Utána pedig az adott terep bérlet árait kedvezményekkel. Majd összehasonlítanám őket.


AMúgy én Ausztria párti vagyok.

2014. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lesznek kezdők is a társaságban, vagyis már régen síeltek.Én minden évben jártam, úgy hogy nem is gondoltam bele olyan dolgokba amiket mondtál.Köszönöm.Autóval mennénk.Helyileg Békéscsabáról!
2014. jan. 24. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Első vagyok. Én Békéscsabáról nem biztos, hogy elmennék Ausztriába. Viszont gondold át Bukovel és Kupaonik síterepeket, mindkettőt nagyon javaslom. Illetve mivel vannak kezdők is, szerintem nagyon jó lehetne nektek Donovaly is.
2014. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!