Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek ELENA ILINYKH ÉS...

Szerintetek ELENA ILINYKH ÉS NIKITA KATSALAPOV a jégtáncon kívül is egy pár? ( szerelemben ) találtam rolluk pár képet ami azt bizonyítja h járnak, de nem tudom mikoriak és nagyon érdekelne. Nagyon szeretem őket de oroszul nem tudok olvasni

Figyelt kérdés

itt van pár fotó rolluk ha valaki ismeri őket de nem névről.



[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 25. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ki a szart érdekel?
2014. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na a fotókl sokat nem mondonak, ilyen pároknál gyakran hiszik, hogy együtt vannak közben meg nem. Azért ilyen szinten lényegében ők többet vannak együtt, mint bárki mással. Igy ha nem is vannak együtt, gyakran nagyon közeli kapcsolat van közöttük. Az intimitás meg náluk egészen más, fogdosák egymást rendesen edzésen, egy egy ölelés, puszi náluk semmt nem jelent.

Egyébként Elena nem Morozovval jár?

2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves első:mivel mint látod feltettem ezt a kérdést érdekel a téma.

lehet,hogy te nem szereted a műkorcsolyát én nagyon szeretem,

és ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne is írj.


neked pedig második nagyon köszii a választ.

én is hallottam erről (morozov ) de nem vagyok benne biztos hogy még együtt vannak e.

2014. jan. 27. 20:12
 4/5 anonim válasza:

Több éve követem őket figyelemmel és nagy rajongójuk vagyok több, mint egy éve.

Annyit tudok, hogy Elena járt Nikitával, de csak 2012 márciusáig, azután jött ez a bizonyos Morozov szerelmi szál. Nem tudom, hogy a mai napig együtt van-e az edzőjével, de a Facebook oldalán ott van, hogy "kapcsolatban". Ami viszont az én megfigyelésem, hogy ebben a szezonban, mintha egy kicsit közelebb kerültek volna egymáshoz... legalábbis Nikitán ez nagyon meglatszik.

2014. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát. :)
2014. febr. 20. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!