Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék sikeresebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék sikeresebb a szerelemben?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan pasi után futottam, akinek nem kellettem. Fordítva is igaz: annak kellettem mindig, aki nekem nem jött be. Nem rég akart velem járni egy pasi, de visszautasítottam, mert úgy éreztem neki csak egy csaj kell, de nem én. Pár hétre rá már talált valakit, akivel már 2 nap után szerelem volt.Honnan tudhatom, h ki az a pasi, aki komolyan gondolja? Hogy találhatnék olyat, akivel kölcsönös lenne az érzelem?
2014. jan. 13. 22:15
 1/2 anonim válasza:
Olyasvalaki, aki küzd érted, aki a tenyerén hordoz, aki amint rádnéz a szemei ragyogni kezdenek...na, neked egy ilyet kell találnod.Lehet nehezebb, mint akárkit, de te sem állnál össze bármilyen jöttmenttel, nem? ;) Szóval várj, a "herceged", ha nemis fehér lovon, de el fog jönni. :)
2014. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2014. jan. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!