Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Érdekel a műkorcsolya, hogyan...

Érdekel a műkorcsolya, hogyan tudnám elsajátítani legalább az alapokat?

Figyelt kérdés
van jégpálya (hál' istennek) a környéken, de oktatók nincsenek, és a pálya sem valami nagy, meg sok ember is van... Viszont engem nagyon érdekel a műkori (ha nem is profi szinten...) mik az alapok? hogyan kezdjem el tanulni? honnan? Korizni már jól tudok, de eddig még csak hoki korim volt, azzal lehet valamit csinálni? Segítsetek lécci! 14/L

2014. jan. 30. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten vannak oktató videók, bár abból nagyon nehéz tanulni. Ha nincs a jégpályán műkorcsolya oktatás, akkor próbálj meg segítséget kérni olyanoktól a pályán akik jobban tudnak korizni, mint te. Egyébként én is hasonló helyzetben voltam én rengeteg korit néztem neten, tvben és magamtól próbálkoztam. Kisebb nagyobb sikerrel :)
2014. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! de én kerestem a neten, youtube-on meg mindenhol alapokat, videókat, de nem találtam sehol, olyat, amiből tanulhattam volna! Ha esetleg te tudsz valami oktató jellegű oldalt/videót akkor lécci küldj linket!
2014. febr. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!