Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a kedvenc NHL csapatoto...

Melyik a kedvenc NHL csapatotok és abból a kedvenc játékosotok?

Figyelt kérdés
Írjatok többet is, és okot!
2009. dec. 10. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Boston Bruinsból Marc Savard. Ő igazi fairplayes, tehetséges és még jóarc is! :D
2009. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Nashville Predators már amióta az NHL-t figyelemmel kísérem (sok-sok éve) ! Kedvenc játékosom nincs,az egész csapatot "szeretem" ! Arnott,Erat kiemelkedő,de nagyon szerettem Radek Bonk-ot,aki sajnos visszajött európába!Egyébként Hossa és Getzlaf is szimpatikusak hiába hogy nem NSH tagok :)

GO PREDATORS :)

2009. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmú. pingvinek és sidney crosby. mindig nézem őket. no ovecskin se kutya!
2009. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sabres 4ever, de a kedvencem egy kapus, méghozzá pekka rinne!
2010. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tampa Bay Lightning, kedvenc: Jonas Gustavsson, Ondrej Pavelec, Martin Brodeur -rá lehetett jönni, hogy kapus vagyok-, Alex Ovecskin, mert tetszik a játéka és egy igazi karakter akinek van arca és nem csak belövi a gólt és haza megy, mint egy robot vagy nem is tudom...
2010. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18:33 hol vagy kapus, milyen koroszály?
2010. jan. 30. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Red Wings és Yzerman (volt).
2010. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a pittsburgh a kedvenc csapatom (remélem nyerni fognak=D), és onnan sidney crosby a kedvencem. nézegettem vele interjúkat, és jófejnek tűnik, meg cukin mosolyog mellé (mellékesen még jól is játszik=D).

de ovechkinnel is láttam már interjút, és őis tökjófejnek tűnik, meg vicces is. persze lehet, hogy az összes hokis jófej, igyekszem megismerni őket ♥

2010. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Edmonton Oilers - Wayne Gratzky (volt)
2010. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pittsburgh : Crosby.

meg még a Canadians-ből Halak-ot bírom.(*)


15/L

2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!