Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc játékosotok és...

X. Maté kérdése:

Ki a kedvenc játékosotok és miért?

Figyelt kérdés

(nekem Drogba ferplayer és nagyszerű játékos, sokat tett az asztalra)


2. C. Ronaldo hisztijét ki szereti? :)


2010. jún. 21. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam ki, hogy focira vonatkozik...
2010. jún. 21. 20:28
 2/9 A kérdező kommentje:
*fair
2010. jún. 21. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem Theo Walcott, nem nagyon ismert, főleg csreként lép pályára az Arsenalban, de 10.2 -t fut 100 m-en és így ott szokta hagyni a védőket (jobb szélső)


2.szerintem egy önző****

2010. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem Pavel Nedved!

Tudom, hogy már visszavonult, de sohasem felejtem el őt! Nagyszerű játékos volt, mindig mindent beleadott a focipályán, az utolsó pillanatig küzdött, nagyon tetszett a mentalitása, igazi példakép! Remélem edzőként (vagy vmilyen más állásban) még viszontlátom a Juvéban!

Egyszer Eriksson tökéletesen jellemezte:

"Ő a tökéletes labdarúgó: keményen dolgozik, alázatos, technikailag pedig rendkívül képzett."

2010. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Drogba képességeit mindenképpen elismerem,de hogy fair-play játékos lenne...???A színészi alakításairól szerintem már Hollywood is hangos.Kár,mert tényleg remek csatár,de így nem feltétlenül ez marad meg a szurkolókban.


Cristiano meg hatalmas arc! XD

Bírom,mert van karaktere.Tetszik a "hisztije" meg ahogy oda-vissza szivatják a bírók.XD XD XD

Olyan,mintha egy élő focis vígjáték főszereplője lenne.


A mostaniak közül nagyon jó játékosnak tartom Tulio-t(Japán),Villát(Spanyolo.) és Bocanegrát(USA),de sok tehetség van az afrikai csapatokban is.

2010. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fernando Torres! Ha nincs rossz formában, hihetetlen gólerős, a PL-ben akár duplákat, triplákat is lő. Gyors, hihetetlenül cselez. Ronaldo meg egy nayarc..
2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Villa

Kaká

2010. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel a németek a kedvenceim, ezért Ballack, szegény őt nagyon sajnálom vagy egy sérülés vagy egy rossz meccs, de valami mindig van ami elválasztja az arany éremtől emlékszem mennyire sírtam mikor 2002-ben tovább lőtte a németeket a döntőbe, de egy kapott sárga miatt ott már nem játszhatott most meg a vb előtt lerúgták! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Lahm és Schweinsteiger még őket nagyon szeretem jól fociznak és nem a Christiano típusú hülyék, akik állandóan sírnak meg stb és nem a színészi képességekre hajaznak a pályán!
2010. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedvenc játékosom Batistuta, futsalban pedig Falcao. A mai futballban nagy tehetség Di Maria.
2010. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!