Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolyázni vagy biciklizni...

Korcsolyázni vagy biciklizni a könyebb megtanulni?

Figyelt kérdés
Biciklizni kb. 2,5 óra alatt tanultam meg, korcsolyázni mennyi lehet kb. szerintetek? Nem akarok pörögni, csak annyit hogy menjek és ne essek el.
2009. dec. 22. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

korizni.

nekem fél óra volt. :D

2009. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És biciklizni neked mennyi volt?
2009. dec. 22. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon függ össze a kettő :) Bátorság kell azért hogy el merd engedni úgy rendesen a biciglit és a korit is. Ha az megvan és nem adod fel hip-hop meglessz az is, főleg ha van aki segít
2009. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bicikli kb 3 nap :DD - első.
2009. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem kori két hét


bicikli 5 év:D

2009. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bicajra nem emlékszem mert kicsi voltam, de korizni nagyon könnyű. Éjártm csoprttal korizni (úgy 10 évesen) és görkrizni se tudtam előtte, és az első óra első felében simán belejöttem :) SEnki nem hiszi el de sztem ha nem a fal mellett póbálkozol sokkal könnyebb, mert muszáj lesz próbálnod nem elesni, ha nincs semmi biztonságos melletted :P
2009. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 10 perc volt korcsolyát megtanulni...
2010. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én biciklizni is viszonylag nehezen tanultam meg, bár pótkerékkel, tehát egy hét volt. Korizni viszont kb három nap alatt.
2010. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!