Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a könnyebb sport? A...

Melyik a könnyebb sport? A síelés vagy a snowboardozás?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
a snowboard azért könnyebb, mert egy deszkán van a két lábad míg a síelésnél két külön lécen és nagyon figyelni kell a lábak távolságára, elégé sérülés veszélyesebbek is lehetne az esések, egy két spárga például :D míg a snowboardnál csak egy laza hátra esés van vagy pofára.
2014. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csillu17 válasza:
Szerintem pedig pont a snowboard a nehezebb. A sielesnel tudod mozgatni mind a ket lábadat, mig a snowboardnal nem..es persze egyensulyozni is meg kell tanulni az elejen. :D
2014. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Snowboarder válasza:
Hát ez teljesen relatív. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is. Én 2 éve snowboardozok, de csak ajánlani tudom. Abszolút nem bántam meg a belefektetett pénzt, időt és energiát. Nagyon ráéreztem. Szerintem ezt válaszd! Ha belejösz, akkor nem fogod megbánni. Ezt én garantálom!
2014. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sztem a síelés! azt előbb tanácsos tanulni mint a snowboardot!
2014. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

:D mindenkitöl más ajánlatot kaptál :DD

amikor én síelni tanultam, nekem több tanár is azt mondta hoyg ő nem ajánlja a snowboardot elsőnek, emrt sokkal nehezebb és veszélyesebb is mintha először sielni tanulszés utánna snowboardozni.

azót síelet, és szerelmes lettem ebbe a sportba :)

2014. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jolikaa93 válasza:

Hát ez mindenkinek más úgy néz ki. Én például sose síeltem, és két-három éve snowboardozom, abszolút nem érzem veszélyesnek ezt a sportot. És végképp nem függ össze a két sport. Tavaly a nagybácsim is kipróbálta aki világ életébe síelt és sportszerűen is(mmint versenyzet is) és ő nehezebbnek érezte a snowboardot. meg azt mondta h sielni tud azt nagyon snowboarddal meg seggen csuszik.

Azt nem szeretem a snowboard h én csaj ülve tudom "bekötni a lábam".és nap végére beázok...

Na szóval ez ember függő, kinek mi. :)

2014. okt. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem a snowboard nem jön be, mert mindig csatolgatni kell, fixre van kötbe a lábad, sokat kell ugrálgatni vele, stb...

Síelni könnyebb megtanulni, viszont szépen síelni a legnehezebb. :) Hogy melyik élvezetesebb, azt meg döntse el mindenki maga, én még maradok a sínél, mert korántsem sízek szépen. :)

2014. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsófiiii17 válasza:
ezt csak Te tudod eldönteni!(:
2014. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!