Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síeléshez milyen izomlazítót...

Síeléshez milyen izomlazítót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Először megyek síelni, ami nagy fizikai igénybevétel, így nyilván erős izomlázzal fog járni.

Tapasztaltabbak ajánlották, hogy nem lenne baj, ha izomlazító krémet vinnék, az kicsit csillapítaná a "fájdalmat".

Tapasztalatok, hogy melyik krém hatásosabb?



2014. jan. 20. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban megmondják, de igazából az izomlázat az izom mikrosérülései okozzák a megnövekedett igénybevétel miatt, nem az, hogy feszül.

Én inkább készülnék rá tudatosan és naponta csinálnék guggolást csak simán saját testsúllyal. Lépcsőzés, kitörés, ezek is remek láberősítő gyakorlatok, így el tudod kerülni a sérüléseket is.

2014. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Richtofit Sportkrém bevált,de csodát nem tesz.

Szerintem,akkora izomlázad lesz,hogy másnap a lépcsőn nem bírsz majd lemenni,ha csak nem vagy aktív élsportoló,de akkor is lesz izomláz egy kicsi.A helytelen tartásból eredő állandó izomfeszülés miatt van ez,ezért eleinte nem árt gyakrabban pihentetni főleg a comb izmot...az nem árt ha arra gyúrsz előtte.

2014. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!