Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy kell jégkorizni? 15/f

Hogy kell jégkorizni? 15/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szombaton par baratommal es par lannyal mennenk jegdiscoba, de en idaig egyszer jegkoriztam, es akkor ilyen esek-kelek mozdulatsort hajtottam vegre:D Szoval nem megy, korizni tudok eleg alapszinten, egyensuly erzekem tokeletes szerintem egyebkent. Instrukciokat kernek, ha valaki segitene, azt nagyon megkoszonnem! :)
2014. okt. 29. 19:34
 1/1 anonim válasza:
Egyensúlyérzék kérdése az egész, mindig egy picikét terpeszbe állj, és előre hajolva (így jobban megőrzöd az egyensúlyodat, és ha esetleg elesnél, a kezeddel fel tudod fogni a koppanást, még mindig jobb, mintha hátrafelé zuhansz). Ha megtalálod a kellő lendületet, nem lesz azzal vész, egyébként meg mindig rengetegen vannak kezdők, szóval nem fog feltűnni, ha Te nem szaltózol egyből a jégen : D Az öltözködésre figyelj, hogy hamar ki lehet melegedni, de ne is fázz meg, ergo egy téli pulcsi igazából elég, kesztyűt érdemes (a védelem miatt főleg), illetve sálat nem tudom, mennyire hordanak a srácok, de ha igen, ne lógjon/csússzon le, mert az balesetveszélyes. Jó szórakozást : )
2014. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!