Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mennyire hasonlít a gördeszka...

Mennyire hasonlít a gördeszka és a snowboard?

Figyelt kérdés
Állítólag ha gördeszkázni tud valaki, akkor könnyebben megtanul snowboardozni. Azt mondták hogy csak a testsúly van máshol, szerintem azért nem egészen ilyen a dolog, de nem ismerem a snowboardot nagyon.

2014. nov. 28. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy előnyt jelent, én is tudtam gördeszkázni amikor elkezdtem snowboardozni tanulni. Sokmindenben segített de az irányítása nagyon más. Egyedül annyit segít, hogy tudsz egy helyben állni, közben menni is úgy hogy megy alattad valami.
2014. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicsky ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előző válaszoló is mondja. Valóban könnyebb lesz megtanulni, ha valami hasonlóval már van gyakorlatod. Amúgy a waveboardról és a görbringáról írják, hogy hasonló élményt nyújt, mint a hódeszka. Ha érdekel, a hódeszkázással kapcsolatos további dolgokról itt írok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__60..

2014. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak :) Hát a gördeszkával sosem volt problémám. 13 évesen álltam rá először, és az én menő deszkás osztály társaim fejükbe vették hogy megtanítanak. Én viszont nem nagyon igényeltem tanítást. Sokszor láttam mit csinálnak, hogy fordulnak, még egy két trükk is elsőre ment. Aztán kicsit lehagytam a "mestereim" szóval most már én tanítom őket így négy év után :D Sajnos búcsút kell mondanom a deszkámnak ugyanis Ausztriába költözünk, olyan helyre ahol majdnem egész évben hó van úgyhogy esélyem sem lesz sajnos gördeszkázni... A snowboard pedig régóta érdekel, de nem volt lehetőségem kipróbálni.
2014. nov. 29. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés vagy :) nagyon jó dolog a snowboard, jó hogy akár minden nap csinálhatod majd. irigyellek
2014. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!