Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen jégkorit vegyek?

Milyen jégkorit vegyek?

Figyelt kérdés
Néha koriztam már, de alapvetően nem nagyon tudok. Arra gondoltam, hogy valami multiban vennék lehetőleg minél olcsóbban. Tudtok valami jó akcióról vagy olyan koriról, ami ár/érték arányban alapból megéri? Az olcsó kori gagyi-e, vagy a célomnak megfelel? Várhatóan mennyi ideig bírja? (Inkább maradjak-e a koribérlésnél?)

2014. dec. 21. 15:57
 1/3 A kérdező kommentje:
( Még annyi, hogy 40-es lábmérettel rendelkező lány vagyok, nem tudom, ez fontos-e. )
2014. dec. 21. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bauer hokikorimat 16-ért vettem, szerintem ez alatt nem érdemes beruházni, multikban meg nem vennék, azok nagyon gagyik. Ebben nincs külön női/férfi, mert hokikori, nekem 43-as a lábam. 20/F
2014. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
multikban semmiképpen se vegyél, örülhetsz ha kibír 1 szezont, arról nem is beszélve hogy nyom, de a bokát nemtartja stb. :) ha olcsó kell nézegess bauer ccm rebook közül az olcsóbbakat :)
2014. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!