Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen méretű jégkorit vegyek?...

Milyen méretű jégkorit vegyek? Mire figyeljek vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Roces MR1-es jégkorit a HERVISbe... de mivel még sosem volt korim, nem tudom mire kell figyelnem vásárlásnál.


Egy számmal elég nagyobbat venni mint a lábméretem? Legyen hely a lábujjaim és a kori orra között, vagy különben fel fogja törni?

Köszi!!


2008. dec. 9. 11:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia nem hiszem h fel fogja törni, inkább lezsibbad majd a lábujjad, inkább vegyél 1 számmal nagyobbat így a vastagabb zokni is bele fog férni, azt nézd meg h ne legyen karcolás rajta, nyugodtan guberáld össze a megegyező típusú és méretű dobozokból a két legtökéletesebb párat, ha már fizetsz érte akkor ne h hibás legyen. inkább legyen picit nagyobb úgyis csak a csattok v a fűző fogja tartani a lábadat, nem baj ha kényelmes.
2008. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ahoz,hogy ne az legyen az első a jégen hogy egy nagyot esel az a lényeg,hogy kényelmes legyen.1-2 számmal nagyobb korit is vehetsz.
2008. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!