Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 15 évesen van értelme elkezden...

15 évesen van értelme elkezdeni hokizni? Es megtudok tanulni hokis szinten korizni?

Figyelt kérdés
Szeretnek hokizni ezért elkezdtem koritanfolyamra járni, de sokan mondják hogy azt kisebb koromban kellett volna elkezdenem mert mostmar merevebb vagyok:D tényleg nemfogok tudni úgy korizni vazy azért van esélyem? Esetleg ha írna vki aki hokizik azt megkoszonnem :) lenne pár kerdesem 15/l
2015. jan. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Annyit szeretnék hozzászolni hogy én 17 évesen koriztam először,mostanra.össz vissz voltam 5ször,és szerintem elég jól megy ahoz képest. Szerintem.próbald meg :)
2015. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2015. jan. 6. 15:49
 3/5 Pocok453 válasza:
Én is nemrég kezdtem el de szerintem jól megy próbálkozz
2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én már 12 évesen is hokiztam :D
2015. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát komolyan már nem fogod tudni csinálni. Neked is azt mondom mint mindenkinek aki ehhez hasonlokat kérdez: Ez nem foci, h a tudnivalók fele születéssel jár.

Tessék, itt egy videó, nézd meg, aztán dönts: [link]

Good luck bro! :)

2016. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!