Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van értelme 14...

Szerintetek van értelme 14 évesen elkezdeni kosarazni?

Figyelt kérdés
Sportolóktól, kosarasoktól kérdezem főleg. Köszönöm!:)

2014. okt. 14. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. A világ legjobb sportolói is egész kicsi korukban kezdték.
2014. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De itt a kérdés az hogy nem e késő mert mások 14 évesen már versenyeznek nemhogy most kezdjek...
2014. okt. 14. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
14 az bőven nem késő:)
2014. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Hát gondolom, nem ez életed célja, mert akkor kicsit késő lenne, de egyébként nyugodtan kezdj!! Én csak ajánlani tudom!!
2014. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van értelme, már miért is ne lenne...:) Most vagyok 16 éves 5,5 éve kosarazom (edzésekre járok, országosokra, megyei bajnokságokra, tavaly pl. 3.-ok lettünk az országba(Erdély)). Nem tudom h fiú vagy-e vagy lány, hány cm? Mert ugye oda magasság is kell. Én 186 cm, 70 kg vagyok.

Remélem segítettem :) 16/F

Ahogy a legnagyobbak mondanák :"BASKETBALL NEVER STOPS!!!"

Hajrá.:)

2014. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az amerikai NBA sztárok többsége az egyetemen kezdte el...
2014. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Magyar példa: Dávid Kornél (eddig egyetlen magyar NBA-es) 16 éves koráig focizott aztán gondolt egyet és elment kosarazni! Nincs olyan hogy tehetség szerintem csak olyan hogy kemény munka! Én is 1 éve kezdtem el kosarazni csak hobbi szerűen most is csak a suli csapatban játszom és az edző nem hitte el hogy még nem jártam egyesületbe!
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? Szerintem semmihez sincs sose késő. De tényleg. Azt csináld mindig, ami érdekel és előbb-utóbb úgy is megtalálod ami neked való.
2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!