Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan kell hátrafelé koszorúz...

Hogyan kell hátrafelé koszorúzni? Előre már megy, és olyan gyorsan megállni mint a hokisok és műkorisok? 13 éves korban még késő elkezdeni műkorcsolyázni? Tobb lent

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, imadom, atlagosan tudok korizni (elore menni, hatrafele, leguggolni, merleg, elore koszoruzas, gyoesitas) de ezek alapnak megfelelnek?

2015. jan. 5. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat az ékezetekért,telefonról írtam és persze a műkorcsolyázást hobbiként gondoltam,nem versenyszerűen,de szeretnék minél több figurát megtanulni :)
2015. jan. 6. 00:22
 2/7 anonim válasza:
Én tavaly kezdtem, szintén 13 évesen, én is csak ennyit tudtam mint te. Nem könnyű sport, de én nagyon megszerettem. Kezd el nyugodtan, nem vagy elkésve :) a többit majd meglátod hogy mennyire veszed komolyan, mennyire szereted meg.
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is 13 évesen kezdtem, de egész hamar felzárkóztam a többiekhez, persze nem a korombeliekhez, hanem a csoporthoz, most úgy gondolom megtaláltam a sportom, igaz most 6-11 évesekkel járok egy csoportba, ha már tudsz előre koszorúzni hátra ugyan úgy kell. szerintem ne add fel, nem fogod megbánni! :)
2015. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)!
2015. jan. 9. 23:46
 5/7 anonim válasza:
Még akár versenyezni is fogsz tudni, mert vannak amatőröknek is.
2015. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amikor olvastam a kérdésed, tisztára magamra ismertem! :)

Én is 13 vagyok azokat meg tudom csinálni amit leírtál, de hátrafelé én se tudok koszorúzni.... :(

Én is meg akarok tanulni hobbyszerűen, csak az a baj hogy a környékemen erre nincs lehetőség, pedig nem egy kis város. :( (Kecskemét)

Úgyhogy sztem nem késő hogy elkezdd. :)

Sok sikert!

2015. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tíz és fél évesen kezdtem. Egy éve már versenyeken is voltam (most 13 vagyok). Már tudok duplát ugrani és vannak barátnőim, akik csak 14-15 évesen kezdték de ugyan ott tartanak, (kicsit több idő alatt) mint én.
2015. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!