Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Debrecenben szeretnék műkorcso...

Debrecenben szeretnék műkorcsolyázni a Jégcsarnokban.12 éves vagyok, jól korizok. Nem késő elkezdeni? És mennyi a tandíj havonta?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontos választ ők fognak adni, írj a klubnak egy e-mailt és mindenre választ kapsz :)
2014. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltétlen menj el a Jégcsarnokba!!! A levelezés - szerintem - nem a legjobb ötlet!

Nem késő elkezdeni!

2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mind2-t
2014. márc. 4. 16:08
 4/4 anonim válasza:
Természetesen attól függ, milyen szinten szeretnéd csinálni. Lehet, hogy nem leszel világbajnok, Én is műkorcsolyáztam, ugyanebben a korban kezdem el, bár nem Debrecenben, ott azért több jég időt kapnak! Bár még kiderülhet, hogy egy őstehetség vagy és lehet eszméletlen gyorsan fogsz fejlődni, ha mégsem egy kis plusz munkával, igazi elszántsággal elérheted, amit szeretnél! Ha van lehetőséged rá, kérj az edzések mellé magánórát, ha edzőid is úgy gondolják érdemes/szükséges! A díjat Tőlük kell megkérdezned! Sok sikert! :)
2014. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!