Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 17 éves vagyokés szeretnék...

17 éves vagyokés szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni, milyen helyeket tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Edző ilyen korban elvállalni már nem fog. Marad a Műjégpálya, meg a Nyugatinál a kis jégpálya a Mcdonald mellett. Nekem már a 10 éves koromat is sokallták.
2015. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan edzések, ahol mondjuk 20-25 ember van, és kettéosztják a csoportot, és vannak köztük felnőttek is, én ilyenre jártam anyukámmal, keress rá Facebookon, hogy Elek Attila, ott kijön egy oldal, ahol azt írják, hogy oktatás gimiseknek és egyetemistáknak is. Nyilván nem lesz belőled profi korcsolyázó, de vannak amatőr versenyek is, ahol nincs felső korhatár, és lehet versenyezni, szóval szerintem nézz utána mindenképpen!:)
2015. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és én a Jégcsillag sportegyesülethez jártam :) (előző voltam)
2015. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!