Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síbotot érdemes e használni?

Síbotot érdemes e használni?

Figyelt kérdés

Sok helyen sok véleményt olvasok/hallok arról hogy miért jó illetve miért nem jó a bot használat. Nektek mi a véleményetek a bot használatáról síelés közben?

Köszönöm a válaszokat!



#bot #sízés #bothasználat
2015. jan. 12. 20:48
 1/8 anonim válasza:

A kezdőkkel az elején lerakatják, mert csak akadályozná őket.

Én csak azért használok, mert felvonónál hasznos, ellendombon is jól jön na meg sorbanállásnál nem V-ben más lécén taposok. Menet közben nem botozok, de jól jön egyensúlytartónak is, nem biztos hogy fizikailag így van, de szeterem fogni.

2015. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én jobban szeretek bot nélkül síelni (nem vagyok kezdő, jól síelek), viszont friss hóban szükségem van a botra.
2015. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 13. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnézed a síelőket ,100 %-ban használnak síbotot.Eszembe sem jutna,hogy ne használjam.
2015. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 Ne csak nézz, hanem láss, vagy olvasd el az eddigi hozzászólásokat. Vagy csak gondolkodj. :D
2015. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es te jártál már sípályán ? Mert én igen ,sokszor és az alapján mondom ,amit mondok.Fölösleges lovagolni a szavakon ,amit sok ember csinál és elfogad abban fölösleges kételkedni ,egyszerűen el kell fogadni és használni.

Köszi !

2015. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jártam sípályán, és jópár embert láttam aki anélkül síel. A kezdőknek és kisgyerekeknek alapból nem adnak botot, mert csak zavarja őket. De ha már egy ember bot nélkül síel, az már nem 100 %, ez nem szavakon lovaglás, hanem tény.
2015. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne is tanulj bot nélkül. A sízőnek olyan a bot, mint a macskának a farka. Azzal egyensúlyozik.
2021. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!