Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gázt érdemes használni...

Melyik gázt érdemes használni ehhez az airsoft pisztolyhoz?

Figyelt kérdés

A pisztoly egy M92F/M9 Beretta Gas Blow Back. És a két gáz : [link]

másik: [link]

Tehát melyiket érdemesebb meg venni? Köszi a válaszokat. Ja és még valami Szerintetek jó ötlet-e meg venni ezt a pisztolyt? Köszi a válaszokat :)


2014. szept. 27. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az előbbi gázt használtam szintén blow-backbe, nekem tökéletesen jó volt.


Viszont a pisztollyal vannak fenntartásaim. Az a rossz az ilyen olcsó blow-backes pisztolyokba hogy még a kritikus pontokon sem használnak megfelelő minőségű alkatrészeket, ezért elég könnyen tönkremennek. (ugye GBB, minden lövésnél hátrarúg a szán, ezért néhány alkatrész elég nagy pofont kap minden lövésnél)


A másik pedig hogy az alkatrész utánpótlás (ha tönkremegy) csak kínából lehetséges. Már ha egyáltalán gyártanak hozzá külön alkatrészt.


Inkább ajánlanám a KJ Works (KJW) replikáit. Megbízhatónak mondható és sok magyar airsoft bolt rogyásig van hozzájuk való alkatrészekkel.

2014. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hallotam a KJW-s pisztolyokról hogy nagyon de nagyon eszi a gázt és még drága is :/ ebből mi igaz?
2014. szept. 29. 15:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a kielégítő válaszod ment a zöld pacsi ;)
2014. szept. 29. 15:12
 4/6 A kérdező kommentje:
A fegyver linkje : [link]
2014. szept. 29. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan azt a típust nem használtam amit linkeltél. Viszont volt két gázos GBB replikám is amik 20.000 forint körül voltak. Mind a kettő nagyon hamar megadta magát. (az egyikből konkrétan lövés közben úgy tört ki egy darab hogy a védőszemüvegen koppant)


KJW-vel sincs személyes tapasztalatom, viszont rengeteg embert ismerek akinek van és soha nem panaszkodtak rá.

2014. szept. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor inkább a keresek egy KJW-t :)
2014. szept. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!