Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik korit válasszam?

Melyik korit válasszam?

Figyelt kérdés

Néztem pár korit,de sajnos nincs nagyon lehetőség drágát venni,viszont ezeket egész jónak találtam.Szerintetek melyik válasszam?Vagy ti melyiket választanátok és miért pont azt?

[link]

[link]

[link]

Nekem a barna tetszik a legjobban,de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.Szerintetek az elég jó hobbiszintű korizáshoz?


2015. nov. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten tökmindegy, a legtöbb pályánál lehet kölcsönözni is. Én őszintén szólva inkább használtat vennék, sajnálnám rá a pénzt. Azt vedd figyelembe hogy a háromból az egyik hokikorcsolya. Rajtam egyszer volt olyan, és nagyon más volt mint a "mű"kori, nekem nehezebb volt abban korizni de nyilván megszokás kérdése.
2015. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az utolso ketton magas, tehat nehezebben tudsz menni.
2015. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Első válaszoló jégpályán kölcsönöztem és női korit kaptam ami feltörte a lábam,egyébként tudtam vele menni,annyi hogy néha megbotlottam a farkasfogban.Amúgy semmi bajom nem volt vele.a hoki korit nem tudom milyen,mert még nem volt rajtam,de az egyik osztálytársamnak az van a másik meg olyant szeretne.(de akinek van annak állandóan töri a lábát,szegénynek tiszta seb a lába)

Második válaszoló,hogy érted hogy magasabb?

2015. nov. 24. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hokikorim van (jégkorongozom).

Én abban tanultam meg korizni, hát..nem volt egy nagy élmény, sokkal jobban kell figyelni a balanszra, és mivel speciálisabb kialakítású, hobbi szintű korizásra, csak korizni jól tudóknak ajánlanám.

2015. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül a hoki típusút választottam,mert a pályán hatalmasokat estem a farkasfogban,hogy tiszta kék-zöld lett a lábam. :D Kiváncsi leszek,hogy fogok benne menni. :D
2015. nov. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!