Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Tegnap még lázam volt, edzhete...

Tegnap még lázam volt, edzhetek úgy holnap?

Figyelt kérdés
Már egyszerűen nem tudok magammal mit csinálni, így is kimaradt két nap, beleőrülök ha még egy napot ki kéne hagynom. Nem nyomnék valami kemény edzést, csak ilyen light-os, bedurrantósat. Vagy inkább fontosabb az egészség, és maradjak a seggemen?

2016. júl. 20. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Többi tünet? Találgassunk?

Mi értelme van a bedurantós edzésnek?

2016. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most már szinte nincsen semmi bajom, csak azt nem tudom, hogy kell-e még pihenni láz után. Annyi értelme van sztem a bedurrantós edzésnek, hogy nem intenzív, épphogy csak érezze a testem hogy edzettem rá valamennyit. És kérdés, hogy mennyek és akkor edzek, vagy még ez is sok lenne láz után?
2016. júl. 21. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag lázas voltál?

Ha igen menny.

2016. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Láz volt kis fej - és szemfájással ( a szokásos). De a láz is éppenhogy láz volt, nem is ütött ki annyira mint szokott, fizikailag, erőben nem éreztem semmi gyengülést mint eddig, ezért is nem tudtam, hogy most akkor pihenjek még, vagy mehet egy kis lightos valami. De akkor lemegyek, csinálok egy átmozgatót, remélem attól nem lesz semmi bajom! :) Köszi a válaszokat!
2016. júl. 21. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Az átmozgató edzés az óvodásoknak való.

És ha csak lázas voltál attól még lehet edzeni (főleg ha szálkásítasz) a láz nem betegség csak egy reakció a testedtől valamire.


P.S.: láz 38 fok celsiustól van, addig csak hőemelkedést mondunk...

2016. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izomlàz?
2016. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van a téli sportoknál?
2016. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 --Benestery Studio-- válasza:
Nyugodtam ecchecc nem baj
2016. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!