Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nagyon szeretnék jégtáncolni,...

Nagyon szeretnék jégtáncolni, de félek kicsit késő már ilyenkor elkezdei. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, de mindig is nagyon szerettem a korcsolyázos sportokat, és most jutottam el arra a pontra, hogy ezt csinálni szeretném. Kis korom óta táncolok, a jégen mindig is jól mozogtam, szóval már nem teljesen a nulláról indítanék. Nem műkorcsolyázni szeretnék hanem jégtáncolni, kifejezetten párban. Légyszi aki ért hozzá, késő ilyenkor elkezdenem? Amugy spárga kötelező?

Tudtok légyszi írni olyan egyesületeket Budapest vagy környékén ahol oktatnak jégtáncot? (Ha kell Budakalászig is elmegyek) 14/L



2016. nov. 14. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Tessék, találtam neked hirtelen három linket, amin meg tudod nézni.

2016. nov. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs párod, akkor felejtős. Jégtáncban 100 lányra jut egy fiú..

Próbáld meg a szinkronkorcsolyát, ott még esélyed is van, hogy később versenyez. A másik lehetőség, hogy keressel magadnak párt.

2016. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!