Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Yuzura Hanyu, A japán műkorcso...

Yuutanori kérdése:

Yuzura Hanyu, A japán műkorcsolyás pasinak tényleg van most barátnője?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
miért, ha nincs neki, akkor rányomulsz?
2016. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy csinálnám? De ja :) Bár soha nem történe meg. De most van neki, vagy nincs?
2016. nov. 23. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Hanyu nem homoszexuális?
2016. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
97%

Már mér' lenne az?

Amúgy tudtommal nincs, szerintem eléggé lefoglalja őt a verseny, iskola, műsorok, interjúk... De ha lenne is, szerintem nem kürtölnék ki, szigorúan magánszférában maradna.

2016. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hallottam semmi olyan hírt, hogy lenne barátnője, pedig pedig nagyon sokat foglalkozom műkorival, azon belül Yuzuruval is. Mivel az év nagy részét Kanadában tölti, nem hiszem hogy sok ideje lenne kapcsolatot kialakítani, ráadásul egyetemen tanul is, és állandóan utazik Kanada és Japán között, illetve a versenyekre is. Az biztos, hogy régebben elmondta, hogy a japán lányok érdeklik őt és azon belül jó lenne olyasvalakivel ismerkedni aki ért a műkorcsolyához, esetleg maga is koris. Szóval ha lesz valamikor barátnője, esélyes, hogy japán és műkorcsolyához köthető személy lesz.
2016. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De kár... Akkor feladom. :(

Pedig miatta készülök az egyetemre is. Japán szakra. De akkor mindegy.

2016. dec. 4. 23:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Alapból japán szakra készültem. De mióta megláttam, minden műkorcsolyás videóját is megnéztem. Tudom, hogy gyermeteg álom, de tudom hogy a korival fog foglkozni egy ideig, de ő motivált. Mindig szurkoltam neki! De akkor már mindegy. Annyira találkozni akartam vele meg minden. De...akkor mindegy. Feladom
2016. dec. 4. 23:34
 8/12 anonim válasza:

Valóban merész álom, de szerintem attól még nem kell feladni. Ő is elég sokat dolgozott az álmaiért, és összehozta. Motiválja az embert, az egyszer biztos, én is sokat tanultam tőle. Épp ezért szerintem simán esélyes, hogy találkozz vele, még ha nem is jöttök össze.

Még annyit, hogy a Japán szak nem feltétlen elég ahhoz, hogy kijuss Japánba. A nyelvet mindenképp tudni kell, de ha nem csak turista akarsz lenni, akkor érdemes valamilyen kereső szakmát választani (mérnök, orvos, de sok magyar él kint és tanítja az ott élőket angolul).

Az én álmom, hogy kiadják Japánban legalább egy könyvem. Eddig eljutottam addig, hogy írok, meg tanulok japánul. De feladni nem fogom, mert ha nem is jön össze, más még lehet belőle.

Szóval ne csüggedj, inkább maradj céltudatos, mint Yuzu. ^-^

2016. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös hozzászóló voltam:


Még annyit, hogy régebben elmondta, hogy 25 éves korára meg akar házasodni. Nem tudom, hogy ez a terve meg van-e még, mivel már 22 éves, és legalább egy évig még, de lehet hogy azután is folytatja a versenyszerű korcsolyázást, és így elég nehéz lenne összejönnie egy lánnyal, ha az ideje nagy részét Kanadában tölti.

Amúgy ezen kívül semmit nem tudunk a magánéletének erről a részéről, mert Yuzuru nagyon privát személy. Az biztos, hogy ha majd lesz barátnője, biztos hogy kineszeli a média és azonnal futótűzként terjed majd a hír.


Szerintem érdemes más motiváló okokat is keresned, hogy miért akarsz japán szakra járni és behatóbban megismerkedni Japánnal és a kultúrájával. Egyetlen személyhez kötni ezt az egészet nem túl bölcs dolog. :) Ahogy az előttem szóló írta, légy olyan céltudatos és szorgalmas, mint Yuzu!


Én amúgy fogom őt élőben látni márciusban a világbajnokságon, de nem igazán álmodozom róla hogy összefutok vele a folyosón (pláne hogy aláírást, fotót szerezzek), hiszen rajtam kívül mindenki ezt fogja majd akarni, főleg a japán rajongók! De annyival is megelégszem, hogy élőben drukkolhatok neki, aminek kimondhatatlanul örülök és már alig várom.


Ganbatte Yuzuru!

2017. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

8. vagyok.

Sajnálom, amiért offolom kicsit a témát, de nem bírom ki. Kerlek, 9. válaszoló, egy perc erejéig szurkolj a magyar rajongók nevében is neki, még ha nem is vagyunk sokan.(én eddig csak titeket tudlak megemlíteni.>·<)

On: Becsapós lehet néhány kép, amiken lányokkal pózol, de hírt tényleg nem lehet hallani barátnő felöl. De nem szabad feladni a reményt, hogy mi is szerepelhetünk vele egyszer egy képen :)

2017. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!