Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol tudom elkezdeni a jégkoron...

Hol tudom elkezdeni a jégkorongot? Több lent.

Figyelt kérdés

Amatőr szinten szeretnék megtanulni játszani, de szinte mindenhol csak gyerekeket várnak, vagy 5-6 évesekkel kellene együtt lennem.

Korizni a tavalyi szezonban tanultam meg, igaz nem profi szinten a koszorú pl. már nem megy.

Ismertek olyan csapatokat Budapesten ahová beférek ?

20/L



2015. okt. 17. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nézted már? [link]
2015. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem néztem, köszi.

Tudsz róluk valamit ?

2015. okt. 20. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm játszik ott. Neki tetszik, sajnos többet nem tudok..
2015. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RoyalDamage válasza:
[link] ezeket a csapatokat nézd meg mert ez kell neked!
2015. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A VIPhokit és a KMH-t ismeri valaki?

Előző, köszi a linket !

2015. okt. 30. 10:46
 6/9 RoyalDamage válasza:
A KMH az a Magyar Kanadai hoki klubb és igaz annak is van amatőr csapatja de ez elég intenzív csapat és elég komolyan is veszik....A Viphoki az egy kisebb csapat de ennél többet nem tudok róla.Honnan kéne edzésre járni?
2015. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Árpád hídtól tehát, Óbuda és Káposztásmegyer a legmegoldhatóbb, de elég frekventált helyen lakom az Árpádnál.
2015. okt. 30. 11:29
 8/9 RoyalDamage válasza:
Én is angyalföldi vagyok és 6 éve járok (most igaz egy kis szünetet kell tartsak a jogsi miatt) az óbudai gepárdokhoz az árpádhídtól könnyedén megköezlíthető vagy amit tudok még ajállani és közel van az újpesten az újpesti csarnokba az Újpesti ragadozók.Újpesten hétfőnként van edzés 21:30-tól és nálunk a Gepárdnál óbudán ketté van osztva a dolog a jobbakra és a kezdőkre. A kezdőknek az edzése szerdánként 20:00-tól kezdődik és 21:20-kor jön a rolba.Az edzők jók, a csapat is korrekt, a pálya is jó....ha érdekel esetleg akkor tudok róla még infókat adni kit keressél hova menjél.
2015. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En kaposztas megyernel a VASAST tudom ajanlani
2015. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!