Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardosok! Hol tudnék...

Snowboardosok! Hol tudnék deszkát venni?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok, lány, és tavaly kezdtem el a snowboardozást...azóta már eleg jol megy, és szeretnek magamnak venni, ha lehetséges akkor Pesten, (tehát személyesen). ha valaki tud egy jó üzletet ott, ahol vannak megfizethető áron (sajnos nemtudom, hogy ezek mennyibe szoktak kerülni) akkor légyszi írjon!

2017. jan. 10. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Fatelep? :)


Egyébként 3. kerület Pacsirtamező - Vidor utca sarok K2 sí és snowboard szaküzlet, vagy Rokon sport, esetleg Intersport, vagy a 18. kerületben az Üllőin a Dolomitok. Esetleg Jófogás, Vatera használtan. Én a K2-ben vettem, ott volt a legjobb választék. Ha kevés a lóvé, akkor érdemes várni egy szezont és gyűjtögetni, addig pedig bérelni. Inkább vegyél egy jó/drágább darabot, mert nem egy évre veszed.

2017. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lol fatelep XD


egyebkent koszonom :)

2017. jan. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!