Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen izmot erősít a versenys...

Erlbella kérdése:

Milyen izmot erősít a versenyszerű gyorskorcsolya?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,imádok korizni és tudok is. azon gondolkozok h elkezdek versenyszerűen gyorskorcsolyázni. lenne értelme? ha igen,milyen izmot erősítene?

2017. dec. 16. 12:32
 1/10 anonim válasza:
Comb, has, vádli, hát
2017. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az igaz h nagy combom lenne tőle? :/ amúgy köszönöm a választ^^
2017. dec. 16. 13:35
 3/10 A kérdező kommentje:
felér egy gyorskorcsolya edzés egy kardio edzéssel igaz?
2017. dec. 17. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Fel hát. Én ugyan hokikapus vagyok, hiába amatőr szint, sokat vagyok jégen, nekem is kezd már alakulni a combizom, vádli, farizom, a has és testet támasztó derék környéki izmok.


Combot nagyon erősíti akár a "sima" korcsolyázás is, hiszen maga a mozgásforma is jó lábizmokat kíván

2017. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

2-es igen nagy

mondjuk attól is függ, hogy mennyire komoly az a versenyszint

2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem. én heti 6-9 órákat vagyok a jégen,de akkor nyomjuk rendesen a fogót. köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 23. 10:34
 7/10 anonim válasza:

Attól talán még nem

Profi műkorisok edzenek heti 30-40 órát is akár.

Csúcsszezonban előfordul, hogy napi szinten vannak a jégen 6-8 órát.

2017. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En is gyorskorizok versenyszerűen 12 éve. Hidd el meg nem keso elkezdeni. De ahhoz h proci legy nem ekeg heti 6-9ora kori. En napiszintwn korizok 5-6 orat. Szocal Hajra
2017. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudom,hogy akik ezt sportolják rengeteget vannak jégen. utolsó válaszoló: te milyen szinten versenyzel? nehéz volt elkezdeni?
2017. dec. 26. 14:35
 10/10 anonim válasza:

Utolso vagyok. Versenyszinten orszagos-megyei minden. Hogy nehez volt e mar nem emlekszem. Viszont miutan egy idore szunetet tartottam egy labtores miatt utana igen nehez ravenni magad de nem kell foladni

Hajra

2018. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!