Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 162cm-emhez nem kicsi a...

162cm-emhez nem kicsi a 136-os Snowboard deszka?

Figyelt kérdés
3 éve snowboardozom, szóval nem vagyok kezdő, de nem tudom, higy merjem-e megvenni a 136-os deszkat. Szerintetek?

2017. dec. 17. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha 3 éve snowboardozol akkor szerintem tudnod kellene hogy kb állmagasságig kell érni a deszkának. Sőtt mivel már nem kezdő vagy ennél inkább hoszabb kellene neked....

Én most vettem kezdőként állig érőt.

2017. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok.

Egy ilyen méretű deszka kb. Két centivel az állam alá ér, ezért kerdezem, hogy megéri-e megvenni ezt, vagy jobban járok egy hosszabbal?

2017. dec. 17. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hoszabb stabilabb, és gyorsabb lehet, bár ez függ a deszka fajtájától. Neked kell tudni, gondolom az ára miatt akarod megvenni a rövidet?
2017. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ára miatt, meg amit kinéztem az egy jó minőségű, szinte új, famagos deszka, szóval vétek lenne nem megvenni, de a hosszabb meg tényleg stabilabb, szóval nem igazán tudom, mitévő legyek
2017. dec. 17. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél nyaktörést akkor hidd ek, hogy a nagyobb lenne a jobb. Inkább a hódeszkáért adj ki több pénzt, minthogy az orvosnak kelljen fizetned. Biztos, hogy nagyobb méretű deszkából is találsz, majd hasonló jó vételt és az majd stabilabb lesz a sikláshoz/trükkökhöz.
2017. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen én is azt mondom ne spórolj ezen.
2017. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindenkinek! 
2017. dec. 18. 16:53
 8/8 anonim válasza:
100%

ha nagyon jól nézd ki szerintem vedd meg, én is szívesebben megyek azzal a mi jól néz ki 160magas vagyok a 145.

mondjuk egy nagyobbal valóban gyorsabban lehet csúszni

2018. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!