Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 190 cm vagyok, a 160 cm...

190 cm vagyok, a 160 cm snowboard kicsi?

Figyelt kérdés
160 cm- es snowboardot találtam, hogy vennék. Sosem snowboardoztam még, meg szeretnék idén tanulni és ahhoz keresek valami használt deszkát. Ettől hosszabbat nem nagyon találtam normális árfekvésben, bérelni meg nem akarnék. Szerintetek ez a 160 cm kevés? Kb a kulcscsontomig ér majdnem a deszka. Vagy milyen hátrány származhat belőle ha kicsit rövidebb?

2018. jan. 7. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álladig érjen a deszka minimum, gondolom a 190 cm magasságodhoz 90 feletti súlyod van, így mindenképp hoszabb board kell!

Ha nagy a lábad 44-45-46 még a szélességre ( wide bord kell)is figyelned kell mert ha nagyon lelóg csúnyákat fogsz esni.

2018. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja még annyi hogy ha spórolni akarsz , úgy lesz a legdrágább!

Ha érdekel ez a sport és komolyan meg akarod tanulni akkor felejtsd el a gagyi használt cuccot. Bemész egy üzletbe és ott megveszel mindent , segítenek is a hozzád illőt kiválasztani, hogy a felszerelésen ne múljon!

Én a síelést használt cuccal kezdtem, sok esést spóroltam volna meg ha rögtön új lécet veszek amit később meg is tettem.

Snowboardot kötést bakancsot már idén zsír újat vettem! Nem csalódtam, igaz hogy belépő szint minőségben, de új és teljesen jól használható! Nem más levetett vacka...érted... Meg higiéniai okokból amúgy is csak újat bakancsból szerintem... Ja és ne fűzős legyen, hanem ilyen meghúzós zsinóros, vagy tekerős( mondjuk az drága), és inkább picit keményebb mint puha , mert a puha cipő reakció késedelemmel jár. A board amúgy is buta, lassú reagálású a síhez képest fordulásnál :)

Remélem tudtam segíteni!

2018. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!